Vas Daum

Vas Daum
Vas Daum
Vas Daum
Vas Daum

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VAS, Daum, Frankrike, marmorerad röd dekor mot gul fond, signerad DAUM NANCY och lothringenkors, höjd 40 cm

Mynningsnagg

182548

2013-04-29