Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VAS, Daum, Frankrike, marmorerad röd dekor mot gul fond, signerad DAUM NANCY och lothringenkors, höjd 40 cm
Mynningsnagg
182548
2013-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här