Oljemålning efter Anders Zorn

Oljemålning efter Anders Zorn
Oljemålning efter Anders Zorn
Oljemålning efter Anders Zorn
Oljemålning efter Anders Zorn

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ZORN, Anders (1860-1920), kopia efter: "Enhörningen", signerad a tergo Copia af Victor Ringsten 1914, olja på duk, 129x91 cm

182550

2013-04-29