Tino Stefanoni serigrafi

Tino Stefanoni serigrafi
Tino Stefanoni serigrafi

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STEFANONI, Tino (född 1937): Sydländskt landskap med hus, signerad, numrerad VI / XXX, färgserigrafi, 26x91 cm

182551

2013-04-29