Klubbat för:
950 SEK
1 000 SEK
LUNDBERG, Andreas (samtida): "Carpe that fucking diem" ur The bla bla series, monogramsignerad AL, numrerad 5/90, gicléetryck, bladstorlek 44x30 cm
182552
2013-04-29