Ljuskrona Hagamodell

Ljuskrona Hagamodell
Ljuskrona Hagamodell

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LJUSKRONA, Hagamodell, 1900-talets första hälft, för sex ljus, höjd 80 cm

Bruksslitage

182553

2013-05-02