PG Thelander litografi
2013-04-29
182561
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
THELANDER, Pär Gunnar (född 1936): Bostonterrier, signerad och numrerad 153/175, färglitografi, 43x64 cm