PG Thelander litografi

PG Thelander litografi
PG Thelander litografi

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

THELANDER, Pär Gunnar (född 1936): Bostonterrier, signerad och numrerad 153/175, färglitografi, 43x64 cm

182561

2013-04-29