Ulrika Eleonora oljemålning

Ulrika Eleonora oljemålning
Ulrika Eleonora oljemålning
Ulrika Eleonora oljemålning
Ulrika Eleonora oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Insjömotiv, signerad v Well?, olja på duk, 47x65 cm

182562

2013-04-29