Alexander den Store och Diogenes oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Alexander den Store möter Diogenes, signatur a tergo August Hinrichsen 1859, olja på duk, 102x80 cm

Zustandsbeschreibung

Krackeleringar, fläckar, lagning

182584

2013-04-29