Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Alexander den Store möter Diogenes, signatur a tergo August Hinrichsen 1859, olja på duk, 102x80 cm
Zustandsbeschreibung
Krackeleringar, fläckar, lagning
182584
2013-04-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner