B-G Karlsson litografi

B-G Karlsson litografi
B-G Karlsson litografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARLSSON, Bengt-Göran (född 1954): Afterwork, signerad BG Karlsson, 31/50, färglitografi, 38x56 cm

182588

2013-04-29