B-G Karlsson litografi

B-G Karlsson litografi
B-G Karlsson litografi
B-G Karlsson litografi
B-G Karlsson litografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARLSSON, Bengt-Göran (född 1954): Balen, signerad BG Karlsson, 32/50, färglitografi, 37x55 cm

182589

2013-04-29