Olof Arenius kopia efter oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARENIUS, Olof, kopia efter (1800-talets andra hälft): Porträtt av general Augustin Ehrensvärd, olja på duk, 77x63 cm

Färgbortfall

182599

2013-05-03