Oidentifierad konstnär (1800-tal) oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Flicka med fruktkorg, olja på duk, 89x77 cm

Dukskada, färgbortfall

182600

2013-05-03