Figuriner Kina

Figuriner Kina
Figuriner Kina
Figuriner Kina
Figuriner Kina
Figuriner Kina
Figuriner Kina
Figuriner Kina
Figuriner Kina
Figuriner Kina
Figuriner Kina
Figuriner Kina
Figuriner Kina

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURINER, 9 st, soapstone, Kina, 1900-talets första hälft, i etui, höjd ca 17 cm
Proveniens: Hovintendent Gösta Stenman

Nagg, en med omfattande skador/lagningar

182609

2013-04-29