Klubbat för:
2 600 SEK
800 SEK
SERGEL, Johan Tobias (1740-1814): Manlig figurstudie, blyerts på papper, signerad Sergel, 20x11 cm
Proveniens: Friherre Eugène Hermelin, senare Hovintendent Gösta Stenman
182619
2013-04-29