Johan Tobias Sergel

Johan Tobias Sergel
Johan Tobias Sergel

Klubbat för:

2 600 SEK

800 SEK

SERGEL, Johan Tobias (1740-1814): Manlig figurstudie, blyerts på papper, signerad Sergel, 20x11 cm
Proveniens: Friherre Eugène Hermelin, senare Hovintendent Gösta Stenman

182619

2013-04-29