Esther Kjerner olja

Esther Kjerner olja
Esther Kjerner olja
Esther Kjerner olja
Esther Kjerner olja

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KJERNER, Esther (1873-1952): "Skogsbacke", signerad och daterad E. Kjerner 1943, olja på duk uppklistrad på pannå, 40x48 cm

182624

2013-04-29