Ivar Arosenius akvarell

Ivar Arosenius akvarell
Ivar Arosenius akvarell
Ivar Arosenius akvarell
Ivar Arosenius akvarell

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

AROSENIUS, Ivar (1878-1909): "Kultur", akvarell, 46x39 cm
Proveniens: Hovintendent Gösta Stenman

Smärre ytskador

182629

2013-04-29