Fat barockstil

Fat barockstil
Fat barockstil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PRESENTERFAT, barockstil, försilvrad koppar, rik reliefdekor, diameter 51 cm
Proveniens: Hovintendent Gösta Stenman

Bristningar, lagningar

182632

2013-04-29