M Pyk litografi

M Pyk litografi
M Pyk litografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PYK, Madeleine (född 1934): "Tiger Tiger", signerad och numrerad M Pyk 235/275, färglitografi, 40x41 cm

182633

2013-04-30