Stolar Karl Johan

Stolar Karl Johan
Stolar Karl Johan
Stolar Karl Johan
Stolar Karl Johan
Stolar Karl Johan
Stolar Karl Johan
Stolar Karl Johan
Stolar Karl Johan
Stolar Karl Johan
Stolar Karl Johan
Stolar Karl Johan
Stolar Karl Johan

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 4 st, Karl Johan, svartmålade

Senare bemålade, skador och lagningar

182635

2013-05-04