Urfodral rokoko

Urfodral rokoko
Urfodral rokoko
Urfodral rokoko
Urfodral rokoko
Urfodral rokoko
Urfodral rokoko
Urfodral rokoko
Urfodral rokoko
Urfodral rokoko
Urfodral rokoko
Urfodral rokoko
Urfodral rokoko
Urfodral rokoko
Urfodral rokoko

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

URFODRAL, 1700-tal, rokoko, dekorelement i förgylld brons, fanérat med mässing av blomsterslingor, höjd 62 cm

Omarbetad, kompletterad

182641

2013-04-29