Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
URFODRAL, 1700-tal, rokoko, dekorelement i förgylld brons, fanérat med mässing av blomsterslingor, höjd 62 cm
Omarbetad, kompletterad
182641
2013-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här