Skulptur 1930-tal

Skulptur 1930-tal
Skulptur 1930-tal
Skulptur 1930-tal
Skulptur 1930-tal
Skulptur 1930-tal
Skulptur 1930-tal
Skulptur 1930-tal
Skulptur 1930-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKULPTUR, 1930-tal, oidentifierad konstnär, bronspatinerad vitmetall, Man i bojor, ockel med plakett: "Challenge Mus-Luc Le Barbillon - Aix en Provence", monterad på stensockel med reliefbård, längd 75 höjd med sockel 38 cm

Smärre slitage

182658

2013-04-29