Skulptur 1930-tal
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SKULPTUR, 1930-tal, oidentifierad konstnär, bronspatinerad vitmetall, Man i bojor, ockel med plakett: "Challenge Mus-Luc Le Barbillon - Aix en Provence", monterad på stensockel med reliefbård, längd 75 höjd med sockel 38 cm
Smärre slitage
182658
2013-04-29