Andy Warhol färgserigrafi

Andy Warhol färgserigrafi
Andy Warhol färgserigrafi
Andy Warhol färgserigrafi
Andy Warhol färgserigrafi

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

WARHOL, Andy (1928-1937) efter: Brillo, signerad och daterad i tusch Andy Warhol 1978, utställningsaffisch utgiven av Passadena Art Museum 1970, färgserigrafi, 75x65 cm

182661

2013-05-01