Klubbat för:
27 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
GRÜTZNER, Eduard von (Tyskland,1846-1925): Munk med vinkaggar, signerad och daterad E Grützner 1909, olja på duk, 46x36 cm
PROVENIENS: Familjen Nobel
Märken, lagningar
182670
2013-05-01
Gör en kostnadsfri värdering här