Eduard von Grützner oljemålning

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

GRÜTZNER, Eduard von (Tyskland,1846-1925): Munk med vinkaggar, signerad och daterad E Grützner 1909, olja på duk, 46x36 cm
PROVENIENS: Familjen Nobel

Märken, lagningar

182670

2013-05-01