Ferninand Feldhütter oljemålning
Klubbat för:
6 400 SEK
Arviointi
8 000 SEK
Kuvaus
FELDHÜTTER, Ferdinand (Tyskland,1842-1898): Italienskt sjölandskap, signerad Ferd Feldhütter, olja på pannå, 24x38 cm
PROVENIENS: Familjen Nobel
Kuntoraportti
Fläckar och smärre färgbortfall
182685
Päivämäärä:
2013-05-01