Ferninand Feldhütter oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Arviointi

8 000 SEK

Kuvaus

FELDHÜTTER, Ferdinand (Tyskland,1842-1898): Italienskt sjölandskap, signerad Ferd Feldhütter, olja på pannå, 24x38 cm
PROVENIENS: Familjen Nobel

Kuntoraportti

Fläckar och smärre färgbortfall

182685

Päivämäärä:

2013-05-01