Vas Gouda

Vas Gouda
Vas Gouda
Vas Gouda
Vas Gouda

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVVAS, glaserad keramik, Gouda, art nouveau,1900-talets första hälft, signerad 294 Fredy S.V. Gouda Holland med symbolen för Plateelbakkerij Zuid-Holland, höjd 43 cm

Enstaka fotnagg

182710

2013-04-30