Balinesisk skulptur

Balinesisk skulptur
Balinesisk skulptur
Balinesisk skulptur
Balinesisk skulptur

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULPTUR, Bali, 1900-talets första del, Demoner, skuret trä, höjd 39 cm PROVENIENS: Konstnären Einar Lynge-Ahlberg

Torrsprickor

182728

2013-05-17