Stop Erik Magnus Hammarstrand Falun 1791

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

STOP, 2 st, tenn, av Erik Magnus Hammarstrand (verksam Falun 1788-1837) stämplad 1791, höjd 21 cm vardera

Skador och lagningar

182746

2013-04-30