Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FAT, 1600-tal, barock, tenn, troligen England, diameter 51,5 cm
Repor, mindre bucklor, viss tennsjuka
182753
2013-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här