Indonesiska masker

Indonesiska masker
Indonesiska masker
Indonesiska masker
Indonesiska masker
Indonesiska masker
Indonesiska masker
Indonesiska masker
Indonesiska masker
Indonesiska masker
Indonesiska masker

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MASKER, 2 st, Bali, 1900-talets mitt, polykrom bemålning, höjd 26-35 cm PROVENIENS: Konstnären Einar Lynge-Ahlberg

182756

2013-05-17