Philip von Schantz färglitografi
2013-04-30
182766
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Vinbär, signerad och daterad Schantz -92, färglitografi, bladstorlek 60x80 cm, oramad
Smärre skada på långsida, hanteringsveck