Olle Carlström byst

Olle Carlström byst
Olle Carlström byst
Olle Carlström byst
Olle Carlström byst
Olle Carlström byst
Olle Carlström byst

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

800 SEK

CARLSTRÖM, Olle(1920-2006): Byst, gips, signerad och daterad Olle Carlström 1944, höjd 38 cm

Med gåvodedikation

182767

2013-05-01