Antti Favén olja på duk

Antti Favén olja på duk
Antti Favén olja på duk
Antti Favén olja på duk
Antti Favén olja på duk
Antti Favén olja på duk
Antti Favén olja på duk

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

FAVÉN, Antti (1882-1948): Utsikt över sjö med molnig himmel, signerad Anti Faven 1941, olja på duk, 100x89 cm

Smärre hål i duken

182770

2013-04-30