Lasse Åberg färglitografi

Lasse Åberg färglitografi
Lasse Åberg färglitografi
Lasse Åberg färglitografi
Lasse Åberg färglitografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

ÅBERG, Lasse (född 1940): "Me Mickey - You Jane", signerad Lasse Åberg, 80/175, färglitografi, 38x53 cm

Zustandsbeschreibung

182777

2013-04-30