Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ÅBERG, Lasse (född 1940): "Me Mickey - You Jane", signerad Lasse Åberg, 80/175, färglitografi, 38x53 cm
Zustandsbeschreibung
182777
2013-04-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner