Roland Svensson litografi
2013-04-30
182783
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Möja Feb 1953", signerad och nummrerad 40/40, litografi, 51x40 cm