Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
URNA, med lock, porslin, Frankrike 1900-tal, polykrom dekor av blomstergirlanger samt blomsterkorg, märkt Porcelaine de Paris, France, höjd 45 cm
Smärre nagg, guldet med nötningar
182841
2013-05-01
Gör en kostnadsfri värdering här