Urna med lock Porcelaine de Paris

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

URNA, med lock, porslin, Frankrike 1900-tal, polykrom dekor av blomstergirlanger samt blomsterkorg, märkt Porcelaine de Paris, France, höjd 45 cm

Smärre nagg, guldet med nötningar

182841

2013-05-01