Vas i glas Vicke Lindstrand

Vas i glas Vicke Lindstrand
Vas i glas Vicke Lindstrand
Vas i glas Vicke Lindstrand
Vas i glas Vicke Lindstrand

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, glas, "I fiskehamnen", Vicke Lindstrand, Kosta 1950-tal, graverad, slipad och blästrad dekor av båt i hamn och fisknät, signerad LG 166, höjd 32 cm

182843

2013-05-01