Vas i glas Vicke Lindstrand för Kosta

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VAS, glas, "Hästdressyr", Vicke Lindstrand, Kosta 1950-tal, graverad dekor av man och häst, signerad Kosta LG 147, höjd 26,5 cm

182844

2013-05-01