Paraplyställ

Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 800 SEK

PARAPLYSTÄLL, 1900-tal, driven och punsad delvis vitmålad mässing, i form av ett paraply, fot beklädd med mässingsblad, höjd 80 cm

Bruksslitage, insida samt fot anlupen

182851

2013-05-02