Vävd tapet Frankrike

Vävd tapet Frankrike
Vävd tapet Frankrike

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VÄVD TAPET, 1900-tal, Frankrike, motiv av skogslandskap med fasan och kungsfiskare vid bäck, etikettmärkt "JP Paris tapisseries des louvières", ca 130x195 cm

Obetydligt slitage

182857

2013-05-02