Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
VÄVD TAPET, 1900-tal, Frankrike, motiv av skogslandskap med fasan och kungsfiskare vid bäck, etikettmärkt "JP Paris tapisseries des louvières", ca 130x195 cm
Obetydligt slitage
182857
2013-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här