Bokhylla Karl Johan stil

Bokhylla Karl Johan stil
Bokhylla Karl Johan stil
Bokhylla Karl Johan stil
Bokhylla Karl Johan stil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BOKHYLLA, 1800-talets slut, Karl Johan stil, mahognyfanér, höjd 171, 101x50 cm

Skador

182858

2013-05-04