Skrivskåp
2013-05-05
182862
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVSKÅP, 1900-tal, betsad furu, 2-delat , höjd 199, 97x51 cm, nyckel finns
Smärre slitage