Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
GENBERG, Anton (1862-1939): "Vinter", signerad A. Genberg, olja på duk, 60x82 cm
182866
2013-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här