Anton Genberg oljemålning

Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GENBERG, Anton (1862-1939): "Vinter", signerad A. Genberg, olja på duk, 60x82 cm

182866

2013-05-02