Väggspegel 1900-tal

Väggspegel 1900-tal
Väggspegel 1900-tal
Väggspegel 1900-tal
Väggspegel 1900-tal

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGSPEGEL, 1900-tal, bronserad och förgylld ram , höjd 112x85 cm

182867

2013-05-01