Harry Booström olja

Harry Booström olja
Harry Booström olja
Harry Booström olja
Harry Booström olja

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BOOSTRÖM, Harry (1917-1996): Komposition, signerad och daterad Booström -78 a tergo, olja på pannå, 20x35 cm

182875

2013-04-30