Oidentifierad konstnär olja på duk

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Vinterlandskap med kyrka, olja på duk, 28x35 cm

Färgbortfall

182878

2013-05-02