Olle Alberius skulptur

Olle Alberius skulptur
Olle Alberius skulptur
Olle Alberius skulptur
Olle Alberius skulptur
Olle Alberius skulptur
Olle Alberius skulptur

Klubbat för:

850 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

SKULPTUR, glas, Olle Alberius, Orrefors, signerad Orrefors 9002390 Olle Alberius Gallery 6-84, etikettmärkt, höjd 22 cm

Kuntoraportti

Smärre nagg

182880

Päivämäärä:

2013-04-30