Olle Alberius skulptur
Klubbat för:
850 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
SKULPTUR, glas, Olle Alberius, Orrefors, signerad Orrefors 9002390 Olle Alberius Gallery 6-84, etikettmärkt, höjd 22 cm
Kuntoraportti
Smärre nagg
182880
Päivämäärä:
2013-04-30