Vykort, delvis flyg, tåg

Vykort, delvis flyg, tåg
Vykort, delvis flyg, tåg
Vykort, delvis flyg, tåg
Vykort, delvis flyg, tåg

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

VYKORT, mest 1900-tal, flyg, tåg, båtar, militära motiv, 2:a världskriget, mest Tyskland, några skrivna, vissa med stämplar, bl.a. om Wilbur Wright, Graf Zeppelin, Titanic

Delvis nötta

182908

2013-04-30