Klubbat för:
1 200 SEK
1 500 SEK
VYKORT, mest 1900-tal, flyg, tåg, båtar, militära motiv, 2:a världskriget, mest Tyskland, några skrivna, vissa med stämplar, bl.a. om Wilbur Wright, Graf Zeppelin, Titanic
Delvis nötta
182908
2013-04-30