M Pyk litografi

M Pyk litografi
M Pyk litografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PYK, Madeleine (född 1934): "Restaurant La Campanette", signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 55x42 cm, oramad

182919

2013-04-30