Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PYK, Madeleine (född 1934): "Restaurant La Campanette", signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 55x42 cm, oramad
182919
2013-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här